JE TI VÍCE NEŽ 18 LET?

Amundsen Deep Blue

Značka Amundsen stvořila jedinečnou vodku Amundsen Deep Blue, jejíž křišťálová čistota a výjimečná jemnost vyplývá z 6-násobně destilovaného kvalitního obilí a z následné filtrace přes aktivní uhlí. Intenzivní vybroušená chuť pohladí na jazyku a probudí touhu objevovat její čistoskvoucí nádheru všemi smysly.

Pronikněte do nové dimenze síly a čistoty, fascinující jako pohled na temnou večerní oblohu.

Nový, výjimečný obilný líh z až 80% pšenice si vyžadoval nový, nápaditý design. Zahalená do nebesky modré lahve, vyzařuje Amundsen Deep Blue svou magickou sílu a přitažlivost, kterou nás dokáže upoutat jedině potemnělá obloha blížící se noci.

Vstupte do její hluboké, nekonečné náruče se svými přáteli a objevujte sílu prémiové 40% vodky, která je díky šestinásobné destilaci a speciálnímu procesu filtrace přes aktivní uhlí jiskrně čistá a jemná. Stáhněte si z nebes o kapku větší zážitek, než na který jste byli zvyklí. Síla Deep Blue je na dosah!

Deep Fresh

Tři slova: Amundsen, grep a soda. To je ta magická kombinace, se kterou vykouzlíš neobyčejný párty drink Deep Fresh. Stačí smíchat šťávu z půlky grepu s novou prémiovou vodkou Amundsen Deep Blue a doplnit sodou se spoustou ledu. Easy, ne?

Øbjev jedinečnou vodku Amundsen Deep Blue

koupit