Maurerův výběr Grand Bar

Chcete hodnotit bary? Rádi byste ovlivňovali českou barovou scénu? Stačí se zaregistrovat do projektu Maurerův výběr GRAND BAR a začít známkovat. Celostátní anketa navazuje na úspěšnou publikaci GRAND RESTAURANT, kterou založil před patnácti lety Pavel Maurer. Průvodce je sestaven na základě nezávislých názorů od dobrovolných hodnotitelů, kteří tajně a za svoje peníze hodnotili bary v České republice. Pojďte s námi vytvořit publikaci nejlepších a nejzajímavějších barů této země. Řekněte svým známým o Grand Baru a zasílejte svá hodnocení, jen tak společně zvýšíme úroveň podniků v Čechách!

Samolepka G Bar

Jak se stát hodnotitelem?

  1. Zaregistrujte se na webu www.grandbar.cz
  2. Vyberte bary, které chcete ohodnotit (známky 1-5 jako ve škole), nebo nám doporučte další zajímavé podniky.
  3. Známkují se tyto kategorie: Nápoje – výběr/kvalita, Obsluha, Interiér, Atmosféra
  4. Zaregistrujte se na webu www.grandbar.cz
    Nejpohodlnější je udělat hodnocení přímo v daném baru pomocí bezplatných aplikací pro chytré telefony Android i iPhone. Aplikaci instalujete zdarma do iPhonu pomocí nabídky App Store nebo ji stáhnete pomocí programu iTunes přímo z vašeho počítače. Pro telefony se systémem Android lze program stáhnout z obchodu Google Play.

Maurerův výběr Grand Bar vám poslouží jako dobrý rádce, kam vyrazit. Vyhledávat můžete podniky - podle typu baru, kraje či vlastnosti (nekuřácké, wifi...). Nechybí ani TOP 10 seznamy nejlepších barů podle jednotlivých parametrů.

Bary, které jsou zařazeny do publikace budou na dveřích označeny touto samolepkou.

Samolepka G Bar

Barové služby - Martin Vogeltanz

Vyzkoušejte nové příchutě

Bavte se s námi na facebooku

Amundsen je partnerem Grand Bar